button-3896

Ігнатьєв О. Г.Ігнатьєв Олег Григорович головний режисер театру, заслужений діяч мистецтв України.

Народився 21.05.1949 року у Миколаєві.

Ігнатьєв Олег Григорович розпочав трудову діяльність у 1967 році на Південному турбінному заводі «Зоря». Цього ж року став студентом акторського факультету Київського театрального інституту імені Карпенко-Карого.

1971 року, після закінчення навчання, був зарахований актором до трупи Миколаївського обласного українського музично-драматичного театру.

З 1973 по 1977 рік, без відриву від творчої діяльності в театрі, здобуває другу вищу освіту, навчаючись на режисерському факультеті Київського інституту театрального мистецтва імені Карпенко-Карого. З 1979 року розпочинає режисерську діяльність, початок якої позначився у сферу інтелектуального і психологічного театру. Перші постановки принесли молодому майстру перше визнання і заслужені нагороди.

З 1983 року , коли Олег Григорович обійняв посаду головного режисера і до сьогодення, метром створено понад п’ятдесяти вистав у різних жанрах та напрямах. Серед кращих вистав майстра «Сволота» за п’єсою Я.Гловацької, «Оргія» Л.Українки, «Пенелопа» О.Журбіна, «Містерія-буф» В.Маяковського, «Дами і гусари» А.Фредро, «Чудова потвора» за Г.Фігейреду, «Франческа да Ріміні» М.Ситника за Данте, «Моя чарівна леді» Ф.Лоу, «Запорожець за Дунаєм» С.Гулака-Артемовського, «Енеїда» І.Котляревського та багато інших. Знавець і пропагандист українського музичного театру, Олег Ігнатьєв переконаний , що український театр драми та музичної комедії має висвітлювати не тільки обрядовий бік національного театрального мистецтва, але і якомога яскравіше та глибше передавати глядачам думки, філософію, самобутність української культури. Перша вимога головного режисера до себе й до трупи – кожна вистава повинна мати знак якості незалежно від того, що це: комедія, драма, шоу, оперета, трагедія чи мюзикл. Завдяки його талантові та невтомній праці вдалося глибше розкрити музичний потенціал трупи, освоїти великі театральні форми та драматургію інтелектуальної драми.

Гострий аналітичний розум, багатий мистецький досвід, володіння технікою акторської гри, дозволяють йому ставити перед виконавцями чітке завдання і втілювати складні художні концепції . Олег Ігнатьєв сповідує видовищний театр, побудований на засадах музичності, народної органіки, емоційної відвертості, позбавленої рефлексії і штучності, площадної поліфонічності. Він вміло використовує багатюще надбання українського театру – акторський універсалізм. Спираючись на традиції, шукає нові шляхи синтезу акторської дії і музики. Олега Григоровича Ігнатьєва знають і цінують як талановитого режисера, яскравого актора, обдарованого викладача.