button-3896

Берсон М. С.Директор-художній керівник театру, народний артист України, заслужений діяч мистецтв України, заслужений працівник культури України, голова Художньої ради театру, повний кавалер орденів «За заслуги», почесний громадянин міста Миколаєва, доцент.

Народився у 1953 р. в м. Миколаєві.

У 1975р. закінчив Київський державний інститут культури ім. Корнійчука.

Трудову діяльність розпочав в с. Щербані Вознесенського району Миколаївської області директором будинку культури, заступником голови колгоспу з питань культури, першим заступником голови колгоспу, згодом в. о. голови колгоспу. Лауреат республіканської премії ім. М.Островського (1980р.)З 1988р. – директор Миколаївського українського театру драми та музичної комедії. Під його керівництвом було завершено капітальний ремонт будівлі театру. М.Берсон сприяв становленню театру, росту професійних кадрів, появі дитячого театру-супутника «Академія пані Куліси», впровадженню нових форм і методів роботи з глядачами. Велику увагу керівник театру приділяє репертуарній афіші театру, створенню нових програм, театральних свят, бенефісів. За його ініціативою створено опікунську раду театру.

Ігнатьєв О. Г.Ігнатьєв Олег Григорович головний режисер театру, заслужений діяч мистецтв України.

Народився 21.05.1949 року у Миколаєві.

Ігнатьєв Олег Григорович розпочав трудову діяльність у 1967 році на Південному турбінному заводі «Зоря». Цього ж року став студентом акторського факультету Київського театрального інституту імені Карпенко-Карого.

1971 року, після закінчення навчання, був зарахований актором до трупи Миколаївського обласного українського музично-драматичного театру.

З 1973 по 1977 рік, без відриву від творчої діяльності в театрі, здобуває другу вищу освіту, навчаючись на режисерському факультеті Київського інституту театрального мистецтва імені Карпенко-Карого. З 1979 року розпочинає режисерську діяльність, початок якої позначився у сферу інтелектуального і психологічного театру. Перші постановки принесли молодому майстру перше визнання і заслужені нагороди.

Хижняк О.ЕХижняк Олена Едуардівна — головний балетмейстер театру, заслужений працівник культури України.

Народилася 4 листопада 1963 року в місті Кременчуці, Полтавської області.

З 1979 по 1982 навчалася в Миколаївському вищому училищі культури. З 1983 року — артистка балету Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії. В 1999 році без відриву від творчої діяльності закінчила Миколаївську філію Київського національного університету культури і мистецтв.

В 2003 році почала працювати балетмейстером-постановником в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії.

Тетяна Чурхій_1

Чухрій Тетяна Анатоліївна – головний художник театру

Народилася у 1972 році.

У 1998 закінчила університет мистецтв
З 2000 року працювала у Миколаївському російському художньому драматичному театрі художники-постановником.
З 2002 року була призначена на посаду головного художника.
В 2004 році запрошена до Дніпродзержинського академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки на посаду головного худоджника.
З 2014 працює головним художником в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії.

Удостоєна декількох нагород на театральних фестивалях Регулярно виставляла роботи в колективних художніх виставках і організовувала персональні виставки. 

Ладний Антон Сергійович

Ладний Антон Сергійович – головний хормейстер театру

Розпочав свій творчий шлях в Миколаївському національному академічному українському театрі драми та музичної комедії з роботи над виставою "Конотопська відьма" (Г.Квітка-Основ'яненко, режисер-постановник: заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк)