button-3896

Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії повідомляє, що 28 травня  2024 року відбувся конкурс на заміщення вакантних  посад  артистичного   персоналу.

Рішенням конкурсної комісії, протокол від 28.03.2024 № 3  визначено, переможців конкурсу :

  • на посаду «Артист-вокаліст…

Детальніше: 28/05/2024 – ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ АРТИСТИЧНОГО ПЕРСОНАЛУ

21 травня 2024 року колектив Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії привітав з 75-річчям нашого головного режисера, заслуженого діяча мистецтв України Олега Ігнатьєва!

Олег Григорович понад 53 роки служить у нашому театрі: пройшов шлях від актора до…

Детальніше: 21/05/2024 – Олегу Ігнатьєву 75!

16 травня 2024 року мали честь приймати на нашій сцені колег з Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

Чернігівці представили масштабну оперу-містерію «Сліпий» за однойменною поемою Тараса Шевченка. У виставі залучені актори, артисти-вокалісти, хор, оркестр, балет.
 
Щиро вдячні нашим колегам…

Детальніше: 16/05/2024 – Вистава "Сліпий" з Чернігова

До Дня Європи в Україні колектив Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії проводить покази музичного проєкту “Віват Європа!”, яким ми відкривали цей театральний сезон.

Артисти-вокалісти у супроводі артистів оркестру нашого театру виконують пісні всіх 27 країн-членів…

Детальніше: 09.05.2024 Вітаємо з Днем Європи в Україні!

Сьогодні, 2 травня 2024 року, творчий колектив Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії, привітав з ювілеєм диригента В’ячеслава Латко.

В’ячеслав Борисович з перших днів повномасштабного вторгнення вступив до лав Національної гвардії України, проте продовжує підтримувати творчий зв'язок…

Детальніше: Диригенту В’ячеславу Латко – 50!

Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії (54017, м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59), згідно із положенням ст. 20 Закону України «Про театри та театральну справу» та ст.21 Закону України «Про культуру» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу…

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ від 30.04.2024 про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади артистичного персоналу Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії

Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії (54017, м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59), згідно із положенням ст. 20 Закону України «Про театри та театральну справу» та ст.21 Закону України «Про культуру» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу…

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ від 29.04.2024 про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади артистичного персоналу Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії

Сьогодні, 14 квітня 2024 року, Директор-художній керівник Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії, народний артист України, почесний громадянин міста Миколаєва Микола Берсон відзначає професійний "день народження" – 36 років на посаді керманича нашого театру.


Творчий колектив щиро…

Детальніше: 14/04/2024 – Вітаємо Миколу Берсона

10 квітня 2024 року на Миколаївщину з робочим візитом приїхав т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.
 
Разом з очільниками області він завітав до Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії.
 
Директор-художній керівник нашого театру,…

Детальніше: 11/04/2024 – Візит т.в.о. Міністра культури до Миколаєва

З 5 по 7 квітня 2024 року на основній сцені Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії відбулись прем’єрні покази вистави «Супниця» (Робер Ламуре, переклад Сергія Пономаренка, режисер-постановник: заслужений артист України Сергій Чверкалюк, художник-постановник: Тетяна Шехтман)

Ця французька…

Детальніше: 08/04/2024 – Прем’єрні покази вистави «Супниця»